Kariéra

Hledáte zajímavé a perspektivní zaměstnání u přední české firmy s tradicí výroby a prodeje úklidových a čisticích prostředků?

V současnosti hledáme nové spolupracovníky na tuto pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro Střední Čechy

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro Brno a Moravu

Požadujeme

· Min. SŠ vzdělání

· Zkušenost na pozici s přímým kontaktem na zákazníka podmínkou (B2B)

· Znalost práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

· Výborné komunikační schopnosti (prezentační a vyjednávací)

· Silná orientace na cíl, schopnost pracovat v teamu => teamový hráč

· ŘP sk. B, vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita

· Loajalita, pracovitost, důvěryhodnost

Nabízíme

· Práci na HPP v menším kolektivu rodinné firmy

· Stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti

· Důkladné počáteční zaškolení

· Zajímavou práci v daném regionu

Náplň práce

· Identifikace potřeb zákazníka v oblasti hygieny - Akvizice nových zákazníků, péče o stávající zákazníky

· Aktivní prodej produktů firemním zákazníkům společnosti, realizace MGR cílů

· Samostatné vedení obchodních jednání – poradenství v rámci produktového portfolia

· Vytváření (řízení nabídek) nabídek pro firemní zákazníky

· Vedení obchodní agendy v informačním systému (zaškolíme)

· Teamová spolupráce

Pokud máte o zájem o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete nám Váš životopis.

Kontaktní údaje:

Miroslava Burdová

Tel. 323 631 950

e-mail: m.burdova@alfaclassic.cz